Latino Dance Solo Czerwonak

1. Dla początkujących od podstaw:
Zajęcia taneczne w latynoskim klimacie. Program przewiduje profesjonalną naukę tańca wraz z techniką taneczną, oparte na wielu popularnych tańcach (Chacha, Salsa, Samba, Jive, Bachata, Merengue, Reggaeton, Rumba, Kizomba). Zajęcia skoncentrowane są na elastycznej pracy bioder i brzucha oraz dynamicznej pracy nóg. Świetna muzyka latynoska pozwoli jednocześnie zapomnieć się w tańcu i poćwiczyć intensywnie ciało. Program przewiduje doskonalenie kroków i techniki tanecznej oraz poszerzanie zakresu figur i choreografii.

Termin: środy godz. 18.00 – 19.00
Zajęcia całoroczne (można dołączyć w dowolnym momencie)
Cena: 100 PLN ( 4 x 60 minut ), jednorazowe wejście 30 PLN
Miejsce: Czerwonak – Salka fitness, AKWEN

 

2. Dla początkujących / średniozaawansowanych:
Zajęcia taneczne w latynoskim klimacie. Program przewiduje profesjonalną naukę tańca wraz z techniką taneczną, oparte na wielu popularnych tańcach (Chacha, Salsa, Samba, Jive, Bachata, Merengue, Reggaeton, Rumba, Kizomba). Zajęcia skoncentrowane są na elastycznej pracy bioder i brzucha oraz dynamicznej pracy nóg. Świetna muzyka latynoska pozwoli jednocześnie zapomnieć się w tańcu i poćwiczyć intensywnie ciało. Program przewiduje doskonalenie kroków i techniki tanecznej oraz poszerzanie zakresu figur i choreografii. Grupa na poziomie otwartym.

Termin: środy godz. 20.00 – 21.00
Zajęcia całoroczne (można dołączyć w dowolnym momencie)
Cena: 100 PLN ( 4 x 60 minut )
Miejsce: Czerwonak – Salka fitness, AKWEN

 

3. Dla zaawansowanych:
Zajęcia taneczne w latynoskim klimacie. Program przewiduje profesjonalną naukę tańca wraz z techniką taneczną, oparte na wielu popularnych tańcach (Chacha, Salsa, Samba, Jive, Bachata, Merengue, Reggaeton, Rumba, Kizomba). Zajęcia skoncentrowane są na elastycznej pracy bioder i brzucha oraz dynamicznej pracy nóg. Świetna muzyka latynoska pozwoli jednocześnie zapomnieć się w tańcu i poćwiczyć intensywnie ciało. Zajęcia przeznaczone dla osób, które posiadają już podstawy taneczne. Program przewiduje poszerzenie repertuaru figur i choreografii, a przede wszystkim doskonalenie profesjonalnej techniki tanecznej.   

Termin: środy godz. 19.00 – 20.00
Zajęcia całoroczne (można dołączyć w dowolnym momencie)
Cena: 100 PLN ( 4 x 60 minut )
Miejsce: Czerwonak – Salka fitness, AKWEN

Zapisz się!   monika@taniec-monika.pl  lub  508 441 798

Zajęcia wyróżniają się wysoką jakością i efektywnością. Zajęcia prowadzone są przez Monikę Pyś!